Kruizinių linijų Princess Cruises

Sėkmė ateina tuomet, kai atsiranda naujos idėjos. O kruizinės kompanijos sėkmė - tai gebėjimas mąstyti nestandartiškai, sukuriant kažką naujo, be baimės žengiant pirmyn. Būtent šis metodas tapo skiriamuoju bruožu vienos geriausių kruizinių kompanijų pasaulyje - Princess Cruises.

Laivas Princess Patricia
Oficialiai Princess Cruises įkūrimo metai yra laikomi 1965-ieji, kai Stanley MacDonald pirmą kartą išplaukė su kompanijos laivu - buvusiu keltu Princess Patricia, kuri kuris vykdė kruizus palei Meksikos pakrantę.

Praėjus dešimčiai metų, bendrovė dalyvauja TV seriale "Meilės laivas", kurio veiksmas vyksta kruiziniame laive. Daugiau nei dešimt metų serialas mėgavosi didžiule sėkme, patekti ant "meilės laivo" denio siekė vis daugiau ir daugiau žmonių.

Laivas Regal Princess
1982 m. Princess Cruises žengia drąsų precedento neturintį žingsnį - pastato pirmąjį pasaulyje laivą, kuriame visos kajutės - su langu arba balkonu. Royal Princess 5* krikštamote tampa britų princesė Diana. Statybos buvo drąsios tuo, kad niekas, išskyrus kruizų kompanijos savininkus netikėjo sėkme: iki tol laivuose buvo pageidaujamos kajutės be lango ir su langu, bet apie laivą, kuris turėtų tik išorines kajutes niekas ir nesvajojo. Tačiau sėkmė pranoko net ir pačius drąsiausius lūkesčius. Royal Princess 5* tapo viena populiariausių kruizinių laivų visoje flotilėje. Simboliška, kad 2013 m kita britų princesė - Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton tapo krikštamote, jau ultra-modernaus, puikaus lainerio - naujojo Royal Princess 5* lux.

Caribbean Princess prie Amerikos rytų pakrantės
Tuo tarpu, devintojo dešimtmečio viduryje, gimsta nauja poilsio koncepcija - kruizas suderintas turais sausumoje. Kruizinių turų pionieriumi vėl tampa Princess Cruises, pradėdama organizuoti tokias keliones po Aliaską. Patogūs traukiniai su panoraminiais langais, jaukūs viešbučiai - nameliai, ekskursijos į nacionalinius parkus ir lankytinų objektų apžiūra - šiandien visa tai yra neatsiejama kelionių Aliaskoje dalis.

Kruizinių turų idėja buvo tokia sėkminga, kad kruizų bendrovė pradėjo juos įgyvendinti ir kituose regionuose. 2000 m. pradžioje Princess pasirodė Australijoje ir Pietų Amerikoje, Azijoje ir, žinoma, Europoje. Princess Cruises pareiškė: "kiekviename pasaulio regione bus arba didžiausias, arba naujausias mūsų kompanijos laivas"! Taip ir atsitiko: Princess Cruises tapo pionieriumi Pietryčių Azijoje ir Taityje. Ir dar, devyniasdešimtųjų metų pabaigoje kruizinė kompanija pradeda statyti grand klasės laivus, iš kurių pirmasis - "Grand Princess 5*, kurio tūris 109 000 tonų ir nuleidimo į vandenį metu tapo vienu iš didžiausių keleivinių laivų.

Princess Venecijoje
2003 metais Princess Cruises prisijungė prie didžiausio kruizinio holdingo pasaulyje - Carnival Corporation. Šiuo metu priimamas dar vienas radikalus sprendimas: "Kruizas dideliame laive pagal aptarnavimo lygį nenusileidžia kruizui mažame liuks klasės laive". Ir kruizinė kompanija vėl nugali konkurentus, nes paslaugų suteikimo lygis ir įgulos paruošimas, gebėjimas numatyti visas keleivių užgaidas pranoksta visus įsivaizduojamus reitingus, gerokai aplenkdami konkurentus.

2013 metai pasižymėjo dar vieno regiono atidarymu: Princess Cruises tapo pirmąja vakarų kompanija, kuri ne tik atidarė savo biurą, bet ir pradėjo reguliarius kruizus aplink Japoniją, urie savo populiarumu beveik prilygsta kelionėms po Europą.

Šiai dienai Princess Cruises turi 18 nuostabių laivų, įskaitant du naujus flagmanus - Royal Princess (2013) ir Regal Princess (2014), kurie vykdo kruizus visame pasaulyje, milijoninė ištikimų turistų auditorija ir pastovus kolegų susižavėjimas.

Visi kruizai Princess Cruises laivais